O NÁS arrow FOTOGALERIE
Fitness SCDFotogalerie

  46-Cyklovýlet Jedlová
Cyklovýlet vlakem na Jedlovou. Po vlastní ose pak přes Tokáň do Děčína. Počasí vyšlo na jedničku.
45-MARATON PRAHA
Schwinn cycling maraton v Sokolovně Praze Průhonicích. 80 kol a mezinárodní instruktoři.
  44-PARTY 11
Letošní párty proběhla ve znamení pokrývek hlavy. Atmosféra tak jako vždy perfektní, tančilo a pilo se dlouho do noci. Zde je několik fotek.
43-LAGO DI GARDA

Letošní víkend na Lago di Garda proběhl ve znamení pohody a klidu. Počasí přálo pouze na vrcholcích seděla mračna. Zmrzlina pod hradem opět exelentní.

  42-Šumava
Prodloužený víkend na Šumavě, krásné ubytování na Kvildě a cesty k Pramenům Vltavy, Modrava, rozhledna Poledník, Plavební kanál, Tříjezerní slať, Zadov
41-Janovský trhák
Gratulace všem co dojeli do cíle.
  40-Otevření cyklostezky
V neděli jsme s Cyklo teamem otevřeli cyklostezku do UL a pak pokračovali směr Buková hora. 
39-Bedřichov 2

Když vás ve stopě předjede kolo.....Poslední letošní lyžování.

  38-První vyjížďka
První jarní projížďka se neobešla bez drobných pádů a defektu. "Kvalitní" odvodnění cyklostezky prověřilo techniku jízdy na ledě.
37-Bedřichov
Počasí parádní, stopy upraveny tak vyrážíme na běžky.  Parádní relax a lehkou únavu rozhýbeme odpoledne na spinningu.
  36-běh 17. listopadu
Běhu k výročí 17. listopadu se zůčastnili i borci z našeho centra a nevedli si vůbec špatně. Od nejmenších po ty největší vydali ze sebe vše, jak je vidět na fotografiích
35-BK DĚČÍN
Letošní příprava na novou sezonu A mužstva BK Děčín.
  34-LAGO DI GARDA 2010
Letošní prodloužený víkend na Gardě proběhl ve znamení extrémních zážitků. Překonávali jsme nejen kopce ale i sami sebe.
33-FK Junior

Starší dorost FK Junior zlepšoval kondici v rámci tréninku na novou sezonu.

  32-ZŠ Vrchlického
Žáci ZŠ Vrchlického na hodině spinningu.
31-ZŠ Komenského
Žáci ZŠ Komenského na hodině spinningu.
  30-Maraton 2009

Pár fotek z letošního maratonu, který se pod názvem 3v1 opravdu vydařil.
Poprvé v plavecké hale tři hodiny kolo, plavání a na závěr klasický taneček s dj Sobem.

29-BK DĚČÍN 09

Letos proběhlo soustředění BK Děčín již v novém prostoru plavecké haly. Hodně úspěchů v nové sezóně.

  28-PARTY 08

Děkujeme všem za účast na akci s grilem, pro ty kteří si to nepamatují se akce skutečně povedla.Lehká rekapitulace -  2 kýty light cca 26kg, 6 x pecen chleba, 100 piv, 40litrů vino bianco, nespočet kořalek nejmenovaných zn

27-MARATON 5 ROČNÍK
Několik obrázků z posledního maratonu, celá akce se velmi zdařil a to hlavně díky vám všem. Večerní párty se opět protáhla do ranních hodin.
  26-BK DĚČÍN
Pokud vás zajímá jak se připravovalo Ačko BK Děčín na nadcházející sezonu tak zde je několik fotek.
25-EXPEDICE GARDA 07/01

A jsme opět v ráji, 14 úžasných lidiček prohánějících se v nádherné krajině. Parta byla výborná, pobyt jsme si letos zpestřili i lehkou feratou. Díky všem, bylo to s váma perfektní, tak zas na podzim co????  

  24-HC DĚČÍN Dorost
Pár obrázků z letní přípravy hokejistů, mezi dorostence zavítali i hráči děčínského A mužstva Zámostný, Stezka a  Ondra Vedral hrající v současné době ve Švédsku, byli pro kluky velkou motivací. 
23-WELLNESS MARATHON SAZKA ARENA
Wellness maraton v Praze. Aerobik, fit-box,schwin cycling a spousty cvičení probíhalo celý den.  Mezinárodní akce s nejlepšími instruktory ve svém oboru.  
  22-PARTY 07
Pár snímků zachycující atmosféru na letošním grilování. Díky všem za účast a jsme rádi, že se dokážeme sejít nejen při sportu. Nasazení a předvedené výkony jak jinak na výbornou. Díky všem
21-MARATON PRAHA WORLD CLASS
Únorový 3 hodinový maraton ve World Classu na Václavském náměstí pod vedením španělského národního týmu.V druhé části dne proběhl workshop za účasti našich instruktorů. 
  20-PF2007

Konečně napadl sníh tak hurá na kolo, na silvestra už jen projížka na poslední pivko v roce 2006.

19-KAJAK DĚČÍN
Zimní příprava rychlostních kánoistů zahájena, všichni se do přípravy vrhli s nadšením a elánem.
  18-MARATON 4 ROČNÍK
4.ročník 5-ti hodinového Schwinn cycling maratonu v Děčíně, 80kol, neopakovatelná atmosféra viz. fota
17-KRUŠNÉ HORY 06
Již tradiční přejezd Krušných hor. Stručně 5,40 sraz na nádraží, Oldřichov u Duchcova, kolmo do Litvínova, Klínů, jsme nahoře a už jen po hřebeni na Komárku, Tisou a dolů do Děčína, bratru 110 km.
  16-EXPEDICE GARDA 06/2

Je tu září a to je čas opět navštívit oblíbenou destinaci Lago di Garda, tentokrát jsme vyrazili sólo. K našemu překvapení jsme potkali v kempu několik lidí z Děčína.Tak pár fotek pro potěšení.

15-BK DĚČÍN 06
Pár fotek z letošní přípravy. Kluci byli perfektní a dávali si pořádně do těla.
  14-NOČNÍ JÍZDA
V pátek jsme uspořádali noční jízdu na Sněžník. Sraz byl v 19hod. na Kartáči kde jsme doplňovali pitný režim a v 21hod. jsme vyrazili do akce. Více bude jasné z fotografií a popisu.  
13-TEAMOVÉ DRESY
Popis dresů v infu na hlavní straně.
  12-EXPEDICE GARDA 06/1

Konečně nastal čas odjezdu do bajkerského ráje. Expedice se zůčastnilo 8 bajkerů, těšících se na několika hodinové výjezdy a ještě náročnější sjezdy. Perfektně prožité dny a večery s partou stejných bláznů

11-SNĚŽNÍK
Víkendová projížka na Sněžník proběhla v pohodovém tempu, počasí vyšlo panoramata taky.Stroje i posádky zhodnotili zimní přípravu.  
  10-PARTY - KARTÁČ 06
Pár fotografií z párty, která se uskutečnila opět na Kartáči. zábava se protáhla dlouho do noci. Jsme rádi, že jsme se sešli v tak hojném počtu. Díky všem za skvělou zábavu a atmosféru.Doufáme, že jste si pochutnali.
09-MARATON VŠEMINA 2006
Sobotní 5 hodinový maraton , završený večerním programem prověřil nejen naší fyzičku. Nedělní dvouhodinovka uzavřela sportovní víkend. Nejpočetnějí skupina z Děčína potvrdila výbornou fyzickou připravenost.
  08-SPORT PRAGUE 06
První vystoupení Katky a celého NÁRODNÍHO DEMO TEAMU se podařilo na výbornou, při vystoupení na hlavním podiu se přišlo podívat nejvíce lidí za celý den.Představení pak pokračovala každou hodinu u stánku WORLD CLASSu.m
07-LAGO DI GARDA 05
Krátká vzpomínka na krásné ježdění v ráji všech bajkerů. To se nedá popsat to se musí zažít (nebo alespoň vidět). Už se těšíme na jarní výlet do známých míst s partou podobných bláznů.
  06-FK JUNIOR Děčín
FK JUNIOR DĚČÍN starší žáci v přípravě na sezonu, mladí fotbalisté dokázali, že to umí nejen s míčem ale i na kole. Jejich tréninková píle a nasazení byly vynikající.
05-MARATON PRAHA
První ročník Schwinn cyclingového maratonu v Praze. 5 hodin náročné jízdy se opravdu povedlo. Na podiu se představili i instruktoři z Děčína jmenovitě Katka, Petr, Roman a Libor.
  04-MARATON 3 ROČNÍK
Několik fotek z již 3 ročníku Schwinn cycling maratonu. Děkujeme všem za skvělou atmosféru, 65 kol bylo do posledního místa obsazeno. Poděkování patří i sponzorům a všem, kteří se podíleli na organizování této akce.
03-WESSEL Indoor cycling maraton Německo
Velmi zajímavý 6 hodinový maraton v německu kde se představilo 7 různých indoor cyclingový škol, MIC I.C. , Revolution , Spinning, Schwinn Cycling , Tomahawk , Interno a NCA.
  02-BK DĚČÍN 05
Letní příprava A mužstva basketbalistů před sezónou, probíhalo velice intenzivně.
01-HOKEJISTI
Letní soustředění děčínských hokejistů 6 a 7 třídy